12 Ocak 2009 Pazartesi, 17:24
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği Ankara Şube Başkanlığı'na Bahattin Atila Getirildi
Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği Ankara Şube Başkanlığı'na Bahattin Atila Getirildi

MASTÖB Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ramazan Durmuş'un verdiği bilgiye göre, Başkan Nurettin Soykan'ın sağlık problemlerini gerekçe göstererek istifası nedeniyle tüzük gereği toplanan olağanüstü kongre Ankara'da gerçekleştirildi.
Divan Başkanlığını Başbakanlık Emekli Müşavirlerinden Ahmet Kurdoğlu'nun yaptığı kongrede açılış konuşmasını yapan Bahattin Atila, MASTÖB'e gönül verenlere teşekkür etti. Atila, eski Başkan Nurettin Soykan'ın manen ve madden yanlarında olan tek insan olduğunu belirterek, "O bir yere gitmedi, sayın Soykan her zaman bizimle birlikte olacak" dedi.
Atila, Gölbaşı'nda yaptıracakları sosyal tesis ve öğrenci yurdu için herkesi el ele vermeye davet etti.
Daha sonra MASTÖB Ankara Şubesi'nin yeni yönetim kurulu için seçim yapıldı. Tek liste ile gidilen seçim sonucunda Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:
"Bahattin Atila (Başkan), Sinan Özen Altınsuyu (Başkan Vekili ve Sayman), Derviş Kihtır (Teşkilatlanmadan Sorumlu Bşk. Yrd),Ali Bal (Sivil Toplum Örgütlerinden Sorumlu Bşk.Yrd.), Aziz Karabalık (Projelerden sorumlu Bşk.Yrd.), Rıfat Uğrar (Yerel Yönetimlerden ve Sosyal Tesis Projesinden Sorumlu Bşk. Yrd.), Ramazan Durmuş (Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Bşk. Yrd.), Lütfi Özbay (Protokolden Sorumlu Bşk. Yrd.), Bekir Kınık (Kamudaki Bürokratların Koordinasyonundan Sorumlu Bşk. Yrd.), Güler Şeker (Sekreter),Hasan Alıcı (Sosyal Faaliyetlerden Sorumlu Bşk. Yrd.)."

 

Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) Ankara Şubesi'nde yapılan olağanüstü kongrede başkanlığa Bahattin Atila seçildi.
Okuyucu Yorumları
3ZR6Z
Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği Ankara Şube Başkanlığı'na Bahattin Atila Getirildi